Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Linia Stalina honor czy hańba? - kontrowersje - Historia - Wiedza
"Linia Stalina honor czy hańba?" - kontrowersje
czwartek, 28 czerwca 2012 11:11

Film "Linia Stalina honor czy hańba?" miał odbyć się ramach mińskiego klubu dyskusyjnego „Nieznana Białoruś”. Jednak w ostatniej chwili organizatorom omówiono pomieszczenia.
Jak poinformowało Radio Swaboda organizator klubu dyskusyjnego historyk dr. Ihar Kuzniecou, w środę miało odbyć się spotkanie pod tytułem „Dwie Linie Stalina”. Uczestnicy mieli obejrzeć dwa filmy dokumentalne - wyprodukowany przez TV Biełsat „Linia Stalina – honor czy hańba?” oraz „Linia Stalina – region homelski”. Po pokazach zaplanowano dyskusję. Informację o pokazie, który miał upamiętnić również 71 rocznicę napaści Niemiec na ZSRR reklamowano w internecie i sieciach społecznościowych.

Jednak we wtorek do organizatorów zadzwonił dyrektor „Warsztatu historii” Kuźma Kazak i poinformował, że spotkanie nie odbędzie się, bo jego tematyka nie odpowiada koncepcji prowadzonej przez niego instytucji. W jego relacji – „otrzymuje on wiele telefonów na ten temat, ludzie interesują się projektem – co wywołuje podejrzenia”
Reklama

Wiecie co to myjnia parow, tak dziala mobilna myjnia parowa zobaczcie sami.

Wiemy czym jest odchudzanie lublin i zrobimy wam dietę jakiej szukacie.