Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Potwór z głębin? - Natura - Wiedza
Potwór z głębin?
czwartek, 10 maja 2012 12:58

Film nakręcony przez podwodnych wiertaczy stał się prawdziwą sensacją w sieci. Ujęcia przedstawiające tajemnicze stworzenie obejrzano dotychczas ponad 340 000 razy.

 
Internauci próbowali rozwikłać zagadkę. Jedni spekulowali, że to podwodny potwór, inni - że zwykła plastikowa reklamówka, część natomiast twierdziła, że to łożysko wieloryba.


Tymczasem eksperci potwierdzili, że to Deepstaria enigmatica, meduza z rodziny Ulmaridae odkryta w 1967 roku przez F.S. Russela. Najczęściej występuje w południowej części Oceanu Atlantyckiego.

 

 
K.P./telegraph.co.uk


Reklama

Peeling ziołowy "Jadwiga" średnio głęboki, nie złuszcza poniżej warstwy podstawnej naskórka. poznaj tu Pracujemy na kosmetykach tylko renomowanych i znanych firm.

Wszystko co potrzebne do zabezpieczenia Twojego domu. sieci komputerowe lublin Każdy projekt wykonany przez firmę ALARM-SERWIS jest dostosowany do indywidualnych potrzeb tzw. "szyty na miarę". Standardowe rozwiązania po prostu nie istnieją

Ubranka wykonane są z najwyższej jakości bawełny, posiadają piękne wzornictwo, hafty i kolory a to wszystko tworzy niepowtarzalny wygląd ubranka. kupuj Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów w naszym sklepie.